Technik utrzymania ruchu (m/k/d/x)

Beschäftigungsort: Emmendingen

O nas:

Dołącz do zespołu Iperdi i pracuj jako Technik utrzymania ruchu w Emmendingen lub okolicach Freiburga ! Rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznej i rodzinnej firmie, która cieszy się zaufaniem ponad 1250 klientów.

Nasza oferta:

Twoje zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Lokalizacja i eliminacja błędów w trakcie bieżącej pracy (mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych)
  • Optymalizacja wydajności maszyn

 Wymagania:

  • Wykszatłcenie jako Technik utrzymania ruchu/ elektryk/ mechatronik lub doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie wysokości 16 euro brutto
  • Premia świąteczna i urlopowa
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie biura w języku polskim

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę!

Kontakt: +49 176 15151421

Email: sylwia.pawlak@iperdi.de

Fühlst Du dich angesprochen?

Dann sende deine vollständigen Bewerbungsunterlagen mit Angabe deiner Gehaltsvorstellung per E-Mail oder bewirb dich schnell und unkompliziert online über unser Jobportal. Wir freuen uns schon heute darauf, dich kennenzulernen