Targoncás szakembereket keresünk Németországba!

Beschäftigungsort: Freiburg im Breisgau

Beschäftigungsbeginn: ab sofort

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

Van targoncás jogosítványod? Nekünk pedig van targoncás álláslehetőségünk!

Helyszín: Németország egész területe (60 irodánk van)

Feladat:

  • Targoncavezetés különböző raktárakban

Elvárások:

  • Targonca kezelésében szerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői engedély (magyar is elegendő!)
  • Német nyelvtudás A2

Ajánlatunk:

  • Óránként bruttó 15-16 EUR fizetés
  • további juttatások: benzinpénz vagy havi bérlet
  • szállás
  • határozatlan idejű német munkaszerződés
  • magyar kapcsolattartó

Kontaktdaten für Stellenanzeige

iperdi Deutschland GmbH

www.iperdi.de

Pajorné Szentes Krisztina kapcsolattartó

krisztina.pajorne@iperdi.de
Mobil +49 151 55163916

Fühlst Du dich angesprochen?

Dann sende deine vollständigen Bewerbungsunterlagen mit Angabe deiner Gehaltsvorstellung per E-Mail oder bewirb dich schnell und unkompliziert online über unser Jobportal. Wir freuen uns schon heute darauf, dich kennenzulernen